Хомвiотензин®

М’ЯКЕ ЗНИЖЕННЯ АРТЕРІАЛЬНОГО ТИСКУ. З ХОМВІОТЕНЗИНОМ®

ХОМВІОТЕНЗІН® – це комплексний гомеопатичний препарат для м’якого зниження артеріального тиску. Препарат особливо рекомендований на ранніх стадіях гіпертонії, а також у складі комплексної терапії на більш просунутих стадіях захворювання.
Завдяки плавнії дії та добрій переносимісті препарат користується популярністю на ринку вже понад 50 років.

Таблетки
Пероральне застосування повільно розсмоктувати не запивати
Для дорослих
Вагітність та годування груддю: ні
Містить лактозу

Фактори ризику та симптоми

Артеріальний тиск: фактори ризику

Серед факторів ризику серцево-судинних захворювань артеріальна гіпертензія займає передову позицію. Її патогенна дія безсумнівна, хоча ризик серцево-судинних захворювань посилюється безліччю інших чинників (спадковість, підвищений рівень холестерину, нікотин, діабет, надмірна вага та інші).

Вік, спадковість, спосіб життя – фактори, що впливають на артеріальний тиск. Хронічний стрес – серйозний фактор розвитку артеріальної гіпертонії, тому що підвищений тиск – це, в тому числі, реакція організму на стрес. Дуже важливо вже на початкових стадіях гіпертонії прислухатися до свого організму і вжити заходів: задуматися про свій спосіб життя і звернутися до лікаря.

Симптоми високого тиску

 • Шум у вухах
 • «Мушки» перед очима / пелена перед очима
 • Невмотивована втома
 • Порушення сну
 • Запаморочення, стан «важкої голови»
 • Прискорене серцебиття

Хомвіотензин®: ефекти та особливості

 • плавно і стабільно знижує тиск
 • допомагає запобігти різким скачкам тиску
 • має сечогінний і антиаритмічний ефект
 • знімає нервове перенапруження
 • надає мембраностабілізуючий і антиатеросклеротичний ефект
 • не знижує потенцію у чоловіків
 • не протипоказаний діабетикам

Знизити тиск за допомогою Хомвіотензину®: Як це працює

Хомвіотензин® – Комбінація діючих речовин

Омела біла

Надає нормалізуючий вплив на систему мозгового кровообігу.

Раувольфія

Знижує загальний переферичний опір судин і заспокоює центр артеріального тиску
2-img8

Глід

Має спазмолітичну дію і призводить до розширення судин. Знижується венозний тиск, покращується еластичність стінок судин.
Резерпін та раувольфія діють спільно на зменшення концентрації речовин в мозку (допамін і норадреналін), які впливають на підвищення тиску на судини і органи. Резерпін володіє також захисною функцією проти атеросклерозу судин
Разом омела та глід збільшують кількість сечі, що посилює виведення азотистих шлаків.
Крім того, глід та раувольфія мають сумісний антиаритмічний ефект

Інструкція до препарату

Показання до застосування

 • Артеріальна гіпертензія I ступеня
 • Як додатковий засіб у комбінованій терапії при артеріальній гіпертензії II ступеня
 • Нейроциркуляторна дистонія

Протипоказання

Препарат протипоказаний при підвищеній чутливості до його компонентів. Через наявність у складі препарату резерпіну його протипоказано застосовувати при депресивному стані та депресивних станах в анамнезі, шлунково-кишкових виразках і феохромоцитомі.

Спосіб застосування та дози

Початкова доза препарату для дорослих визначається згідно із середньодобовими показниками артеріального тиску (АТ). Рекомендації щодо дозування наведені в таблиці.
Середньодобовий АТ до початку лікування (мм рт. ст.) Кількість таблеток на прийом
вранці вдень ввечорі
від 160/100 до 179/109 (у складі комбінованої терапії) 2 1 1
від 140/90 до 159/99 1 0 1

Таблетки приймають за 30 хв до або через 30 хв після прийому їжі, тримаючи у роті до повного розчинення. Курс лікування має становити не менше 4-6 тижнів. Після стійкої стабілізації показників артеріального тиску приймають підтримувальну дозу, яка визначається індивідуально лікарем.

Тривалість лікування визначається лікарем. Якщо симптоми захворювання не зникають під часзастосування лікарського засобу, необхідно звернутися за консультацією до лікаря.

Перед застовуванням ознайомтесь з інструкцією або проконсультуйтеся з лікарем.

Хомвіотензин®, РС № UA/7743/01/01, наказ МОЗ Украины № 1810 від 04.10.2018. Термін дії реєстраційного посвідчення ні території України необмежений.

Для додаткової інформації див. документ: Хомвіотензин® інструкція

Iнші продукти ХОМВIОРА®

hom-nervin

Хомвiо®-Нервiн

Форма випуску: таблетки N 50

Призначення: нервові розлади

Дізнатися більше
hom-revmin

Хомвiо®-Ревман

Форма випуску: краплі оральні у флаконах-крапельницях по 50 мл

Призначення: запальні захворювання суглобів

Дізнатися більше
hom-prostan

Хомвiо®-Простан

Форма випуску: краплі оральні у флаконах-крапельницях по 50 мл

Призначення: запальні захворювання сечовивідних шляхів

Дізнатися більше

Німецька натуральна рецептура – ефективна нормалізація артеріального тиску

 

Що таке гіпертонія і чим вона небезпечна

Гіпертонія, артеріальна гіпертензія або підвищений тиск – серйозний стан, який згідно Всесвітньої організації охорони здоров’я спостерігається у 1,13 мільярда людей у світі. За даними Міністерства охорони здоров’я України кожен четвертий українець страждає від підвищеного артеріального тиску. Люди похилого віку більш схильні до високого тиску, який з віком підвищується природним чином через зниження еластичності судин. Однак все частіше гіпертонію в Україні діагностують у молодих людей, багато з яких навіть не підозрюють про своє захворювання. Артеріальний тиск не є сталою величиною; він залежить від часу доби, фізичної активності, віку і способу життя. Навіть у здорових людей артеріальний тиск може підвищуватися вранці, при збудженому стані, під час тренування або під час куріння. Ці фактори призводять тільки до короткочасного і незначного підвищення артеріального тиску. Після цього артеріальний тиск швидко повертається до початкового рівня. Якщо ж Ви спостерігаєте часте підвищення артеріального тиску до систолічного значення (верхнє значення) вище 140 мм рт. ст. та діастолічного значення (нижнє значення) вище 90 мм рт.ст., то це привід звернутися до лікаря. Підвищений артеріальний тиск може супроводжуватися головним болем, шумом у вухах, нудотою або запамороченням. Часто гіпертонія протікає без симптомів. Це особливо небезпечно, тому що чим довше хвороба залишається без лікування, тим більше навантаження припадає на серце і кровоносні судини. Найчастіше гіпертонія виявляється під час звичайного обстеження за допомогою тонометра занадто пізно, коли вже виникли ускладнення гіпертонічної хвороби, аж до серцевого нападу, інсульту, ниркової недостатності та інших захворювань. Регулярний контроль артеріального тиску шляхом самостійного вимірювання або під час відвідування лікаря може допомогти вчасно виявити гіпертонію, полегшити лікування і уникнути наслідків.

Хомвіотензін® – Натуральне лікування тиску

Як діє Хомвіотензін®

Все більше пацієнтів намагаються уникнути cінтетіческіх препаратів і шукають таблетки від тиску без побічних дій або з мінімальними побічними ефектами, які добре переносяться. Натуропатичне лікування вже давно зарекомендувало себе як перевірена підтримуюча терапія.Хомвыотензин® содержит проверенные активные вещества растительного происхождения из омелы белой, боярышника, резерпина и раувольфии. Эти четыре активных ингредиента из ценных лекарственных растений дополняют друг друга и, таким образом, могут полностью раскрыть свой потенциал. Они оказывают стимулирующее действие на систему кровообращения и могут положительно влиять на снижение артериального давления. Такие симптомы высокого давления, как головокружение, головные боли, плохая концентрация и усталость снижаются благодаря мягкому действию этих растений. Містить перевірені активні речовини рослинного походження з омели білої, глоду, резерпіну і раувольфии. Ці чотири активних інгредієнта з цінних лікарських рослин доповнюють один однe і, таким чином, можуть повністю розкрити свій потенціал. Вони мають стимулюючу дію на систему кровообігу і можуть позитивно впливати на зниження артеріального тиску. Такі симптоми високого тиску, як запаморочення, головний біль, погана концентрація і втома знижуються завдяки м’якій дії цих рослин.

Кому підходить Хомвіотензин®

 • При м’якій гіпертонії з артеріальним тиском до 159/99 мм рт.ст.
 • При нейроциркуляторній дистонії
 • У комплексній терапії для зменьшення дози синтетичних препаратів
 • При непереносимісті синтетичних лікарських засобів
 • Літнім пацієнтам для м’якого зниження тиску, щоб уникнути ортостатичного порушення кровообігу
 • Пацієнтам-чоловікам, які хочуть уникнути порушення потенції
Читати докладніше