Історія бренду ХОМВІОРА®

ХОМВІОРА® – наш досвід
для Вашого здоров’я

КОМПЛЕКСНІ ГОМЕОПАТИЧНІ ПРЕПАРАТИ– ВІДДАНІСТЬ НАТУРОПАТІЇ.
Інтерес до гомеопатичних лікарських препаратів зростає. Все більшу настороженість викликають відомі побічні дії деяких синтетичних препаратів. Тому для багатьох людей лікування натуральними речовинами стає все більш привабливим.

Натуропатия та натуропатичне лікування по праву продовжують займати гідне місце в медицині. Все більшу настороженість викликають відомі побічні дії деяких синтетичних препаратів. Тому для багатьох людей лікування натуральними речовинами стає все більш привабливим.

1937 г.
Вже більше 80 років гомеопатію найвищої якості представляє фірма ХОМВІОРА. Історія успіху фірми починається у 1937 році в місті Людінгсхаузен під ім’ям Hombiora KG-Fischer. Тоді об’єдналися досвідчені гомеопати, які розробили широку гаму препаратів, що налічує 140 найменувань.
1961 г.
Підприємство перейшло у власність аптекаря докотора Пауля Хагедорна.
1964 г.
Др. Хагедорн переглянув і допрацював рецептури своїх препаратів. До цього часу виробництво препаратів було обмежено площею аптеки, якою він сам і керував.
1983 г.
Доктор Гюнтер Діркінг став керуючим акціонером фірми ХОМВІОРА. Після смерті Хагедорна він придбав ХОМВІОРА® і в середині 80-х переніс штаб-квартиру фірми в Мюнхен.
1980-ті
Значущим кроком кінця 80-х стала реорганізація виробництва: щоб оптимально відповідати зростаючим вимогам і стандартам процес виробництва препаратів був виведений з умов аптечного середовища. Ця найважливіша модернізація зробила ХОМВІОРА® готовою до майбутнього: всі препарати марки ХОМВІОРА® відтепер виробляються відповідно до новітніх фармацевтичних досягнень, а найсуворіший контроль гарантує постійну високу якість препаратів.
Під керівництвом др. Діркінга портфоріо ХОМВІОРА® послідовно спеціалізувалося. Відтепер в центрі уваги знаходиться натуропатичне лікування захворювань суглобів і опорно-рухового апарату, серця і системи кровообігу, захворювань сечовивідних шляхів та простати, а також терапія розладів нервової системи. Цікаво відзначити, що др. Діркінг, будучи лікарем-гінекологом, з самого початку не був прихильником гомеопатії. Він бачив себе, скоріше, лікарем традиційної медицини. Його позицію змінив досвід з його практичної діяльності: деяких пацієнтів, за їхнім бажанням, він лікував гомеопатичними методами.
«З багаторічного досвіду ми переконалися в потенціалі натуропатї. Ми знаємо, де її місце і де її межі. Натуропатія не завжди може допомогти, але ми виходимо з того, що багато захворювань хвороб можна лікувати гомеопатичними або рослиними засобами».

При цьому в основі лежить початковий постулат засновника фірми: «Гомеопатичні засоби практично не мають побічних дій і, тим не менше, при багатьох показаннях вони дуже успішні».

Інтерес др. Діркінга до натуропатії послужив проведенню численних досліджень ефективності та переносимості препаратів. Широкому визнанню препаратів послужили також численні публікації в авторитетних спеціалізованих виданнях. Завдяки такій унікальній в натуропатії науковій ініціативи ХОМВІОРА® стала визнаним фахівцем, особливо в області захворювань серця і системи кровообігу. З року в рік препарати знаходять все більше пріихільників*.

ХОМВИОРА® сьогодні

Сьогодні фірмою керують лікарі д-р Віолетта Хорн і Філіціан Кюбек. Вони є рівноправними керівниками компанії. Головні цінності – відповідальність і висока якість – залишилися незмінними.

* Veit Köppler, München (Файт-Кьоёпплер, Мюнхен)