Хомвiо®-Простан

Природний підхід до проблеми сечовипускання. Хомвіо®-Простан

Найчастіше скарги, пов’язані з передміхурової залозою, порушують нормальний розпорядок дня і ночі. Кожен другий чоловік після 50 стикається з цією проблемою. Часті позиви до сечовипускання вдень заважають сконцентруватися, а нічні походи в туалет порушують нормальний сон.
Краплі
Пероральне застосування
Для дорослих
Вагітність та годування груддю: обмежено
Містить алкоголь

Фактори ризику і симптоми

Чоловіча справа

Простата у чоловіків – каштаноподібний орган, що знаходиться безпосередньо під сечовим міхуром і охоплює початкову частину уретри. Цей орган, вага якого становить 20-25 г, відноситься до чоловічих статевих органів і виробляє секрет, що становить значну частину сперми. З віком у більшості чоловіків відбуваються тканинні зміни, що може привести до збільшення простати. Це вікове збільшення простати (гіперплазія предмихурової залози) зустрічається майже у кожного другого чоловіка після 50. Збільшення простати тягне за собою звуження уретри, що виражається в ускладненні сечовипускання.

Симптоми

Доброякісна гіперплазія передміхурової залози може стати причиною таких скарг:
 • Часті позиви до сечовипускання (наприклад, нічні)
 • Уповільнене неповне випорожнення сечового міхура
 • Слабкий або преривчастий струмінь сечі
 • Нічне підтікання сечі
 • Болюче сечовипускання
Оскільки симптоми вікового збільшення простати нелегко відрізнити від злоякісного захворювання, чоловікам з подібними скаргами рекомендується хоча б раз на рік обстеження в уролога. Чим раніше буде виявлкно злоякісне захворювання, тим успішніше лікування.

Хомвіо®-Простан: різноспрямований спектр дії

 • має протизапальну, знеболюючу, спазмолітичну дію
 • нормалізує функцію сфінктера сечового міхура
 • усуває порушення сечовиділення і неприємні відчуття в області сечовивідних шляхів

Саме протизапальна та антибактеріальна дії Хомвіо®-Простану дозволяють рекомендувати його як чоловікам, так і жінкам. Показання до застосування: хронічний цистит, уретрит, простатит, доброякісна гіперплазія передміхурової залози та інші запальні захворювання сечостатевих органів.

Хомвіо®-Простан – Комбінація діючих речовин

Комплексний препарат Хомвіо®-Простан містить комбінацію з трьох рослинних компонентів: сабаль серулятум (Sabal Serrulatum), хондодедрон повстяний (Pareira brava), тополя осінообразна (Populus tremuloides). Діючі речовини підібрані таким чином, що вони доповнюють і підсилюють дію одна одної. Такі формули називаються синергетичними.

Сабаль серулятум
(Sabal Serrulatum)

Дія:

 • спазмолітична (в першу чергу урогенітальна)
 • бактерицидна
 • сечогінна

Показання:

 • часте сечовипускання (полакізурія)
 • уповільнене спорожнення сечового міхура
 • болюче сечовипускання (дизурія)
 • запалення сечового міхура

Хондодедрон повстяний
(Pareira brava)

Дія:

алкалоїди, що знаходяться в корені, діють заспокійливо на гладку мускулатуру сечовивідних шляхів.

Показання:

в натуропатії цей корень, що росте в Бразилії, використовується при скаргах на простату і інфекціях сечовивідних шляхів.
1-img8

Тополя осінообразна
(Populus tremuloides)

Дія:

 • болезаспокійлива
 • протизапальна
 • антибактеріальна

Показання:

 • доброякісне збільшення передміхурової залози
 • порушення сечовипускання

Інструкція до препарату

Показання

У комплексному лікуванні порушень спорожнення сечового міхура при збільшенні передміхурової залози і запаленні сечовивідних шляхів.

Протипоказання

Хомвіо®-Простан протипоказаний при підвищеній чутливості до саліцилатів та інших компонентів препарату, а також при хронічному алкоголізмі. Дитячий вік до 18 років. Вагітність та годування груддю.

Спосіб застосування та дози

При хронічному перебігу хвороби початкова доза становить 5-10 крапель 1-3 рази на добу. При недостатній ефективності лікування дозу слід збільшити до 15 крапель 3 рази на добу. Тривалість терапії визначається лікарем індивідуально, але має бути не менше 4-6 тижнів. Під час загострення хвороби призначають по 5-10 крапель кожні півгодини або щогодини, але не більшніж 6 разів на добу. Можливість застосування лікарського засобу більше 7 днів визначається тільки після консультації з лікарем. При послабленні запальних явищ слід зменшити частоту прийому до 10 крапель 3 рази на добу протягом місяця.

 

Далі переходять на підтримувальну дозу – 10 крапель один раз на день або через день протягом тривалого часу. Краплі приймають за 30 хв до або через 30 хв після їжі. Для покращення дії лікарського засобу, краплі необхідно тримати у ротовій порожнині протягом 1 хв, також можна приймати накапавши їх на шматочок цукру або хліба і повільно розсмоктуючи, або з ковтком води, тримаючи його у роті якнайдовше. Якщо симптоми наростають чи не спостерігається покращення стану необхідно проконсультуватись з лікарем щодо подальшого застосування.
Перед застовуванням ознайомтесь з інструкцією або проконсультуйтеся з лікарем.

Хомвіо®-Простан, РС № UA/7320/01/01, наказ МОЗ Украины № 1920 від 22.10.2018. Термін дії реєстраційного посвідчення ні території України необмежений.

Для додаткової інформації див. документ: Хомвіо®-Простан інструкція

Інші продукти ХОМВІОРА®

hom

Хомвiотензин®

Форма випуску: таблетки N 100

Призначення: підвищений артеріальний тиск

Дізнатися більше
hom-nervin

Хомвiо®-Нервiн

Форма випуску: таблетки N 50

Призначення: нервові розлади

Дізнатися більше
hom-revmin

Хомвiо®-Ревман

Форма випуску: краплі оральні у флаконах-крапельницях по 50 мл

Призначення: запальні захворювання суглобів

Дізнатися більше

Німецька натуральна рецептура – при захворюваннях сечових шляхів

Захворювання сечовидільної системи у чоловіків та жінок

Число пацієнтів, що звертаються до уролога з приводу порушень спорожнення сечового міхура зростає з кожним роком. Від цього страждають як чоловіки, так і жінки. Такі симптоми як тягнучий біль внизу живота, печія та ріжучий біль при сечовипусканні, часті позиви до сечовипускання або нетримання сечі, затримка сечі або переривчасте сечовипускання, кров у сечі можуть бути викликані інфекцією сечовивідних шляхів, сечового міхура або нирок у жінок і чоловіків, збільшенням або запаленням передміхурової залози (простатит) у чоловіків, а також іншими захворюваннями сечовидільної системи. Згідно зі статистикою, кожна третя жінка кілька разів у житті стикалася з циститом, тобто запаленням сечового міхура або сечовипускального каналу (уретри). Серед чоловіків старше 50, одним з найпоширеніших урологічних захворювань є збільшення простати (передміхурової залози) – важливого органу чоловічої репродуктивної системи, що призводить до здавлення сечовипускального каналу. Внаслідок такого здавлювання виникає порушення сечовипускання. Простатит, або запалений простати, є також поширеним і часто дуже хворобливим станом у багатьох чоловіків різного віку. Якщо раніше простатит зустрічався переважно у чоловіків старше 50 років, то сьогодні навіть чоловіки молодше 40 років схильні до цього захворювання. Деякі симптоми дуже схожі на симптоми аденоми простати (доброякісна гіперплазія передміхурової залози) і можуть виявлятися досить часто. Симптоми простатиту варіюються, це може бути біль і печіння і при сечовипусканні, часті позиви до сечовипускання, проблеми з повним випорожненням сечового міхура, утруднена або хвороблива еякуляції або тазовий біль. У зв’язку з вкрай негативним впливом порушень спорожнення сечового міхура на якість життя пацієнтів і пацієнток, ключову роль відіграє своєчасна діагностика та адекватний вибір урологом лікарської терапії.

Хомвіо®-Простан – Натуральні ліки при скаргах на сечовипускання

Як діє Хомвіо®-Простан

Хомвіо®-Простан містить натуральні рослинні компоненти з плодів пальми Серенея, кори тополі осінообразної та кореня хондодедрона повстяного, які надають розслаблюючу дію на гладку мускулатуру сечовивідних шляхів, а також мають болезаспокійдивим та протизапальним еффектами. Завдяки вивіреному дозуванню цих лікарських рослин препарат добре переноситься.

Кому підходить Хомвіо®-Простан

Як чоловікам, так і жінкам при хронічних циститах, уретритах, простатитах, доброякісної гіперплазії передміхурової залози та інших запальних захворюваннях сечостатевих органів.
Читати докладніше