Хомвiо®-Ревман

Хомвіо®-Ревман: 5 дарів природи для Ваших суглобів

Ревматизм, ревматоїдний артрит, подагра. Ревматичний біль часто проявляється досить інтенсивно, обмежуючи рухливість, працездатність і радість життя. Природні компоненти Хомвіо®-Ревмана можуть полегшити ці скарги.

Краплі
Пероральне застосування
Для дорослих
Вагітність та годування груддю: не рекомендовано
Містить алкоголь

Фактори ризику і симптоми

Прояви ревматизму різноманітні

Ревматизм і ревматичні захворювання включають в себе різні прояви недуг суглобів. Крім природного зносу суглобів, існує цілий ряд факторів додаткового навантаження на опорно-руховий апарат: захворювання обміну речовин, знос хряща (артроз суглобів), запальні захворювання (наприклад, хронічний артрит), а також гіподинамія та ожиріння.

Симптоми ревматизму

Ревматичні захворювання майже завжди викликають біль в суглобах, набряки, почервоніння і обмеження рухливості. Без своєчасного лікування повсякденні заняття, такі як ходьба, підйом по сходах, прибирання, клопоти на кухні або прийняття душу, будуть даватися все важче.

Хомвіо®-Ревман – м’яко та ефективно

 • знімає запалення суглобів
 • зменшує біль у суглобах
 • допомагає полегшити гострий напад подагри
 • покращує функціональну активність суглобів
 • нормалізує рівень сечової кислоти в крові

Хомвіо®-Ревман – комбінація діючих речовин

Хомвіо®-Ревман поєднує в собі силу п`яти активных речовин рослинного походження: пізньоцвіту осіннього (Colchicum autumnale), клопогону кістьоподібного (Actaea spicata), спіреї (Spiraea ulmaria) та рути пахучої (Ruta graveolens).

Колхикум
(пізньоцвіт
осінній)

Колхицин є дієвим лікарським засобом від подагри завдяки своїм протизапальним властивостям. Як діє колхіцин при гострому подагричному нападі? Він скорочує активність лейкоцитів і блокує таким чином запальну реакцію, що веде до прояву подагричного нападу. При оральному застосуванні колхіцин добре всмоктується.

Actaea spicata
(клопогон
кістеподібний)

Екстракти з кореня містять високоефективні алкалоїди, сапоніни і флавоноїди. З давнини застосовується при лікуванні ревматичних захворювань, особливо малих суглобів.

Spiraea ulmaria
(спірея)

Матрична настойка спіреї має високий вміст саліцілальдегіда і вільної саліцилової кислоти. Звідси її болезаспокійлива і протизапальна дія.
4-img9

Bryonia
(переступень білий)

Ця рослина зарекомендувало себе в лікуванні ревматизму, подагри. Застосовується саме в гомеопатичних дозах.
4-img10

Ruta
(рута запашна)

У натуропатії рута застосовується при травмах, ударах, ревматичних скаргах. Руту запашну в народній медицині застосовують також як загальнозміцнюючий, антисептичний засіб

Інструкція до препарату

Показання

 • Гострі та хронічні артрити, поліартрити;
 • ураження суглобів при ревматизмі;
 • подагра, подагричніий артрит;
 • деформуючий остеоартроз;
 • остеохондроз;
 • травми опорно-рухового апарату;
 • невралгії, міалгії, міозити, артралгії.

Протипоказання

Препарат протипоказаний при реакціях підвищеної чутливості до компонентів препарату, притхронічному алкоголізмі через вміст спирту, вагітним. Препарат не застосовують дітям (віком до 18 років) через те, що він містить спирт.
Перед застовуванням ознайомтесь з інструкцією або проконсультуйтеся з лікарем.

Хомвіо®-Ревман, РС № UA/7321/01/01, наказ МЗ Украины № 1925 від 23.10.2018. Термін дії реєстраційного посвідчення ні території України необмежений.

Для додаткової інформації див. документ: Хомвіо®-Ревман інструкція

Iншi продукти ХОМВIОРА®

hom

Хомвiотензин®

Форма випуску: таблетки N 100

Призначення: підвищений артеріальний тиск

Дізнатися більше
hom-nervin

Хомвiо®-Нервiн

Форма випуску: таблетки N 50

Призначення: нервові розлади

Дізнатися більше
hom-prostan

Хомвiо®-Простан

Форма випуску: краплі оральні у флаконах-крапельницях по 50 мл

Призначення: запальні захворювання сечовивідних шляхів

Дізнатися більше

Німецька натуральна рецептура – для Ваших суглобів

Захворювання суглобів багатоликі

Причини їх виникнення різноманітні: природний віковий знос хряща, аутоімунні захворювання, малорухливий спосіб життя, незбалансоване харчування. Але прояви ревматизму, будь-то хронічний артрит коліна, біль у суглобах рук або напад подагри, схожі і деколи відчутно погіршують якість життя. Це ревматичні болі, запалення суглобів, скутість в суглобах. І тут, незалежно від конкретного ревматичного захворювання, необхідно заспокоїти біль і зняти набряк, тобто приборкати запальний процес.

Як зняти запалення суглобів і біль в суглобах природними засобами?

Лікування суглобів – складний, трудомісткий процес, часом пов’язаний з небажаними побічними ефектами. Але і тут можна звернутися до природних ліків, які м’яко заспокоять запальній процесс.

Краплі Хомвіо®-Ревман – це комплекс натуральних речовин для лікування ревматичних захворювань

Цей комплексний препарат діє на запальні симптоми, він допомагає полегшити біль і зменшити набряк. Головна діюча речовина Хомвіо®-Ревмана – колхіцин. Колхіцин блокує запальний процес, незалежно від його локалізації. Хомвіо®-Ревман – це вивірена безпечна доза колхіцину, що дозволяє досягти протизапального ефекту.

Кому підходять краплі Хомвіо®-Ревман

Хомвіо®-Ревман показаний пацієнтам з різними ревматичними захворюваннями, що супроводжуються запаленням суглобів. Хомвіо®-Ревман показаний також при подагрі. Препарат особливо рекомендований пацієнтам, яким протипоказана терапія нестероїдними протизапальними препаратами.
Читати докладніше