Філософія і соціальна діяльність

Філософія

  • Вивірені рецептури: комбінації діючих речовин, перевірені часом
  • Селективне чиста сировина – основа якості продуктів
  • Природа – мінімаліст: ефективні безпечні дозування
  • Етика і відповідальність: єднання професійної та соціальної діяльності

ХОМВІОРА® :

20 років в Україні
80 років в Німеччині

СОЦІАЛЬНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Етика і відповідальність

Для Хагедорна були непорушні поняття, що визначають сьогоднішню фарміндустрію: етика та відповідальність! Частину зароблених фірмою ХОМВІОРА® прибутку він направляв на соціальні потреби в країни третього світу. Хагедорн підтримував проекти в Перу, Бразилії, Індії, пізніше в країнах Східної Африки та в Аргентині.

Особливо плідно Хагедорн працював з Матір’ю Терезою. Її проекти з лікування туберкульозу і прокази він підтримував не тільки у формі фінансової допомоги. За бажанням Матері Терези була здійснена поставка 1 мільйона таблеток в Калькутту.

У 1971 році в індійському місті Коарапукуре був відкритий соціальний проект ХОМВІОРА®, а разом з ним і навчальний центр, де молоді індуси могли освоювати робітничі професії.

Сьогоднішні власники д-р Віолетта Хорн і лікар Феліціан Кюбек, два рівноправних керівника фірми, продовжуючи традиції попередників, крім управлінських задач, приділяють увагу і задачам соціальним. Найважливішими постулатами філософії компанії залишаються етика і відповідальність.

Соціальна діяльність в Україні

Хомвіора® підтримує центp захисту дітей «Наші діти» в Києві

Діти і підлітки з проблемних малозабезпечених сімей знаходять в центрі захисту дітей «Наші діти» в українській столиці увагу і турботу у всіх її проявах.

Будівництво Центру почалося в 2004 році, а з 2008 в ньому оселилися перші вихованці. Ідея Центру – створити для дітей такі рівні умови, при яких вони стануть самостійними і відповідальними членами суспільства. Особлива увага приділяється вихованню здорового способу життя та екологічної відповідальності.

Центр розвиває різні інноваційні проекти для дітей та підлітків у віці від 3 до 18 років з неблагополучних сімей. Вихованці відчувають себе як вдома завдяки надійному оточенню і теплу опекуючої сім’ї.
Цифри говорять самі за себе:
130 дітей отримали
підтримку Центру
32 дитини знайшли
нову сім’ю
64 дитини повернулися
в рідну сім’ю
Компанія ХОМВІОРА® надає підтримку цьому унікальному проекту.