Хомвiо®-Нервiн

Хомвіо®-Нервін знімає напругу природним чином як днем, так і вночі

Життя – це завжди виклик. І звичайно ми справляємося з цим викликом. Але що відбувається, якщо в якийсь раз нам не вдається впоратися? Якщо стрес бере верх і ми відчуваємо себе в його владі, нам потрібна підтримка, щоб знову знайти рівновагу. Таку підтримкою може стати комбінований гомеопатичний препарат Хомвіо®-Нервін. Ці ліки можуть допомогти заспокоїти нерви і полегшити такі симптоми, викликані нервовими розладами, як наприклад, безсоння, розлади сну, нервовий свербіж шкіри, легка депресія або безпричинна тривога.

Таблетки
Пероральне застосування повільно розсмоктувати не запивати
Для дорослих і дітей з 12 років
Вагітність та годування груддю: після консультації з лікарем
Містить лактозу

Фактори ризику і симптоми

Стрес: майже завжди поруч

Для багатьох з нас, що живуть в напружених буднях, хронічний стрес – це теж будні. Для одних це професійний стрес, шкільний стрес або сімейні проблеми, для інших – фізіологічні або психологічні зміни в житті, такі як клімакс або переживання нерозділеного кохання. Навіть майбутні авіаперельоти або іспити можуть стати серйозним нервовим випробуванням.

Симптоми нервового перенапруження

Скарги можуть виявлятися в різних формах. Їх усіх об’єднує те, що вони позбавляють нас внутрішнього спокою і знижують якість життя. Постійний психоемоційний стрес може послабити імунну систему в довгостроковій перспективі, привести до м`язової напруги або навіть вплинути на травлення. Ось чому потрібно протистояти стресу, ефективно і обережно.
Причини стресу:
 • стрес на роботі
 • напружена ситуація в родині
 • ситуації, коли «час підтискає»
 • страх перед іспитом
 • побутові умови
Як можуть проявлятися наслідки стресу:
 • безпричинна тривога
 • поганий сон
 • депресивний настрій
 • постійна втома
 • нервозність, поганий настрій
 • тиснучий головний біль

Хомвіо®-Нервін: відзначимо особливості

Хомвіо®-Нервін гармонізує нервову систему при нервовому напруженні завдяки комбінації діючих речовин, добре переноситься, не викликає звикання і почуття втоми днем. Гармонізація настрою днем підтримує спокійний сон вночі.

 • гармонизирует нервную систему в стрессовой ситуации
 • склад з рідкісних компонентів
 • не викликає звикання і денної втоми
 • хороша переносимість

Хомвіо®-Нервін – Комбінація діючих речовин

Хомвіо®-Нервіна – це комбінація діючих речовин рослинного і морського походження.

Сепія
(секрет каракатиці)

Висушений секрет чорнильною залози сепії (кальмарів). Показання до застосування: нервозність, нервове виснаження, перепади настрою, хронічна втома, млявість.

Амбра

Амбра – це шлунковий секрет дорослого самця кашалота. Показання до застосування: порушенняя сну, занепокоєння і нервове виснаження.
3-img8

Гиосциамус
(белена)

Має спазмолітичий та знеболюючий ефекти. У комбінованих препаратах це діюча речовина гармонізує настрій.
3-img9

Ігнація
(Боби Святого Ігнація)

Показання до застосування: головний біль, викликаний нервовим напруженням, відчуття тривоги та страху, дратівливість.

Інструкція до препарату

Показання до застосування

 • Неврози, нервове збудження: тремтіння у тілі, страх, запаморочення;
 • безсоння через розумове та фізичне перевантаження;
 • депресивні стани легкого ступеня тяжкості;
 • психосоматичні розлади;
 • нейроциркуляторна дистонія, мігрень;
 • старечий тремор, невпевнена хода, забудькуватість, паркінсонізм;
 • невротичні, психотичні та вегетативні розлади при вікових змінах гормонального фону (клімакс у жінок та чоловіків, період статевого дозрівання у підлітків);
 • свербіж шкіри та статевих органів;
 • артериальная гипертензия, хроническая ишемическая болезнь сердца (в составе комбинированной терапии).

Протипоказання

Препарат протипоказаний при підвищеній чутливості до будь-якого з його компонентів. Діти віком до 12 років.

Спосіб застосування та дози

При хронічному перебігу хвороби початкова доза для дорослих та дітей віком від 12 років становить1 таблетку 1-3 рази на добу. Тривалість терапії визначається індивідуально лікарем, але повинна бути не менше 4-6 тижнів. У гострих випадках приймати по 1 таблетці щопівгодини або щогодини,але не більше 12 разів на добу. Можливість застосування лікарського засобу більше одного тижня визначається після консультації лікаря. При послабленні проявів хвороби дозу зменшити до 1таблетки 3 рази на добу та приймати протягом 2-3 місяців.Далі переходити на підтримуючу дозу – 1-2 таблетки 1 раз на день або через день протягом тривалого часу. Таблетки тримати у роті до повного розчинення за 30 хв до або через 30 хв після їжі. Якщо симптоми зберігаються під час застосування лікарського засобу, зверніться за консультацією до лікаря.
Перед застовуванням ознайомтесь з інструкцією або проконсультуйтеся з лікарем.

Хомвіо®-Нервін, РС № UA/7319/01/01, наказ МОЗ Україны № 1810 від 04.10.2018. Термін дії реєстраційного посвідчення ні території України необмежений.

Для додаткової інформації див. документ: Хомвіо®-Нервін інструкція

Iншi продукти ХОМВIОРА®

hom

Хомвiотензин®

Форма випуску: таблетки N 100

Призначення: підвищений артеріальний тиск

Дізнатися більше
hom-revmin

Хомвiо®-Ревман

Форма випуску: краплі оральні у флаконах-крапельницях по 50 мл

Призначення: запальні захворювання суглобів

Дізнатися більше
hom-prostan

Хомвiо®-Простан

Форма випуску: краплі оральні у флаконах-крапельницях по 50 мл

Призначення: запальні захворювання сечовивідних шляхів

Дізнатися більше

Німецька натуральна рецептура – підтримка нервової системи у важкі моменти

Як позбутися стресу

Напевно кожен з нас задавався таким питанням. Адже на кожному життєвому етапі людину підстерігають психологічні випробування. У дитинстві – це маленькі дитячі драми, далі йдуть статеве дозрівання з властивими йому емоційними проблемами. У дорослому житті нервова система атакується з усіх боків: стрес на роботі, стрес вдома, фінансові проблеми, нервове перенапруження в особистих відносинах. Клімакс і властиві йому підвищена дратівливість і мінливий настрій вносять корективи в психічне здоров’я жінки на певному життєвому етапі. При такому різноманітті психоемоційних факторів подалання стресу – завдання практично нездійсненне. Але можна допомогти собі в стресових ситуаціях. Погодьтеся, у кожного є заняття, які дозволяють відволіктися від насущних переживань та заспокоїти нервову систему без таблеток. Для когось це спорт чи рибалка, для когось – йога, прогулянка або просто спілкування з природою.

А чи є ліки від стресу і як заспокоїти нерви

І таке питання рано чи пізно виникає у сучасної людини, схильної до постійних психоемоційних навантажень. Звісно ж, ліки від стресу немає. Але ми можемо підтримати нашу нервову систему в стресових ситуаціях. І тут можна звернутися до препаратів природного походження.

Хомвіо®-Нервін – це унікальне поєднання морських та рослинних активних інгредієнтів для гармонізації Вашої нервової системи

Хомвіо®-Нервін добре переноситься і не викликає денної сонливості. Немає відомих взаємодій з іншими лікарськими засобами.

Кому підходить Хомвіо®-Нервін

Хомвіо®-Нервін підходить пацієнтам з будь-якими нервовими розладами, що виявляються такими симптомами, як депресивний настрій, порушення сну, нервозність, безпричинна тривога. Хомвіо-Нервін можна рекомендувати в будь-яких стресових ситуаціях, при нервовому перерапряженіі, в тому числі школярам і студентам перед іспитами, підліткам під час статевого дозрівання, жінкам в період клімаксу. Це робить Хомвіо®-Нервін надійними натуральними ліками від нервових розладів для різних вікових груп. Дозволено дітям з 12 років.
Читати докладніше