Хомвіора – відданість натуропатії

Інтерес до гомеопатичних лікарських препаратів зростає. Все більшу настороженість викликають відомі побічні дії деяких хімічних препаратів. Тому для багатьох людей лікування натуральними речовинами стає все більш привабливим.

Вже більше 70 років гомеопатію найвищої якості представляє фірма ХОМВІОРА. Історія успіху фірми починається у 1937 році в місті Людінгсхаузен під ім’ям Hombiora KG-Fischer. Тоді під цім ім’ям об’єдналися досвідчені гомеопати, які розробили широку гаму препаратів, що налічує 140 найменувань. До цього часу виробництво препаратів було прив’язане до аптеки.

Починаючи з 1961 року підприємство перейшло у власність аптекаря Др. Пауля Хагедорна. У 1964 р Dr. Hagedorn переглянув і допрацював рецептури своїх препаратів.

Жити з відповідальністю

Для Хагедорна були непорушні поняття, що визначають сьогоднішню фарміндустрію: етика і відповідальність! Частину зароблених фірмою ХОМВІОРА прибутку він направляв на соціальні потреби в країни третього світу. Хагедорн підтримував проекти в Перу, Бразилії, Індії, пізніше в країнах Східної Африки і в Аргентині.

Особливо плідно Хагедорн працював з Матір’ю Терезою. Її проекти з лікування туберкульозу і прокази він підтримував не тільки в формі фінансової допомоги. За бажанням Матері Терези була здійснена поставка 1 мільйона таблеток в Калькутту.

У 1971 році в індійському місті Коарапукуре був відкритий соціальний проект ХОМВІОРА, а разом з ним і навчальний центр, де молоді індуси могли освоювати робітничі професії.

Відповідати часу

В кінці 1983 року Др. Гюнтер Діркінг став керуючим акціонером фірми ХОМВІОРА. Після смерті Хагедорна він придбав ХОМВІОРА і в середині 80-х переніс штаб-квартиру фірми в Мюнхен.

Значущим кроком кінця 80-х стала реорганізація виробництва: щоб оптимально відповідати зростаючим вимогам і стандартам процес виробництва препаратів був виведений з умов аптечного середовища. Ця найважливіша модернізація зробила ХОМВІОРА готовою до майбутнього: всі препарати марки ХОМВІОРА відтепер виробляються відповідно до новітніх фармацевтичних досягнень, а найсуворіший контроль гарантує постійну високу якість препаратів.

Переконання через практику

Під керівництвом Др. Діркінга позиції ХОМВІОРА послідовно посилювалися. Відтепер в центрі уваги знаходиться гомеопатичне лікування захворювань суглобів і опорно-рухового апарату, серця і системи кровообігу, захворювань сечовивідних шляхів та простати, а також терапія розладів нервової системи.

Цікаво відзначити, що Др. Діркінг, будучи лікарем-гінекологом, з самого початку не був прихильником гомеопатії. Він бачив себе, скоріше, лікарем традиційної медицини. Його позицію змінив досвід з його практичної діяльності: деяких пацієнтів, за їхнім бажанням, він лікував гомеопатичними методами.

«З багаторічного досвіду ми переконалися в потенціалі гомеопатії. Ми знаємо, де її місце і де її межі. Гомеопатія не завжди може допомогти, але ми виходимо з того, що близько 50 відсотків усіх хвороб можна лікувати гомеопатичними засобами».

При цьому в основі лежить початковий постулат засновника фірми: «Гомеопатичні засоби практично не мають побічних дій і, тим не менше, при багатьох показаннях вони дуже успішні».