Актуально

Як зробити нервову систему міцніше?

Вегетативні розлади, проблеми зі сном, мігрень, депресія і невроз порушують звичний уклад життя: позбавляють можливості повноцінно відпочивати, концентруватися на роботі і т.д. Допомогти таким пацієнтам здатний гомеопатичний препарат ХОМВІО®-НЕРВІН.

детальніше

Хронічна серцева недостатність - як допомогти серцю?

Хронічна серцева недостатність (ХСН) - це ускладнення цілого ряду захворювань серцево-судинної системи. Яку допомогу може запропонувати провізор пацієнту з цією патологією? Відповідь на це питання - ХОМВІОКОРИН®-N. Цей гомеопатичний препарат був розроблений фахівцями німецької компанії «Homviora Arzneimittel» для хворих з ХСН різної тяжкості.

детальніше

Німецький підхід до вирішення проблем з сечостатевою системою

Уже кілька десятиліть поспіль німецька компанія «Homviora Arzneimittel» дарує хворим можливість стати ще на крок ближче до здоров’я завдяки своїм комплексним натуропатичним препаратам, які створені згідно з традиційними правилами гомеопатії. В її продуктовому портфелі є ефективний засіб і для вирішення проблем з сечостатевою системою. Це ХОМВІО®-ПРОСТАН.

детальніше

Що робити, коли «скриплять» суглоби?

Хоч би яка була причина ураження суглоба - травма або системне захворювання - воно завжди викликає дискомфорт. Адже часто цей процес супроводжується вираженим больовим синдромом, до якого можуть приєднатися деформація суглобів, обмеження або повне припинення їх рухливості та ін. Усунути біль і зупинити прогресування інших симптомів не завжди легко, а тому вже протягом багатьох років поліпшити стан пацієнта допомагає комплексний гомеопатичний препарат ХОМВІО®-РЕВМАН виробництва німецької компанії «Homviora Arzneimittel».

детальніше

Сучасні підходи до нормалізації тиску

Вважається, що саме деталі перетворюють картини в справжні шедеври і надають неперевершену завершеність полотну. Медицина - це теж мистецтво, тому розумне доповнення базової схеми терапії може зіграти важливу роль в успішному лікуванні. Саме такою «прикрасою» є гомеопатичні препарати німецької компанії «Homviora Arzneimittel», яка вже понад 60 років займається розробкою натуропатичних лікарських засобів.

детальніше