Хомвіокорин-N

Хомвіокорин - N - Здорове серце, нормальний пульс

Комплексний рослинний склад:

 • підсилює скоротність серцевого м’яза і покращує роботу серця
 • має сечогінний ефект, показаний при серцевих і ниркових набряках
 • має антиаритмічний ефект
 • підсилює кровообіг у судинах серця, мозку і нирках, знімає болі в області серця
 • надає мембраностабілізуючий і антиоксидантний ефект

Лікарська форма. Краплі оральні. Коричневий розчин зі специфічним запахом спирту і гіркуватим смаком; прозорий, можливий незначний фільтрований осад.

Назва та місцезнаходження виробника. Синтер Др. Фрідріхс ГмбХ і Ко. КГ, Німеччина. Дамштрасе 7, Д-59821, Дюссельдорф, Німеччина Synthera Dr. Friedrichs GmbH and Co. KG, Germany. Dammstrasse 7, D-59821, Arnsberg, Germany.

Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичний препарат. Лікарський засіб для лікування хронічної серцевої недостатності. Містить серцеві глікозиди рослинного походження: горицвіт весняний - глікозиди типу карденолідів - строфантин; конвалія травнева - конваллятоксин; морська цибуля - типу буфадієноліди - просціларідін-А, сціларен-А. Максимальна денна доза Хомвіокорина-N містить максимально 0,9 мг серцевих глікозидів. Кардіотонічний ефект обумовлений позитивним ефектом за рахунок блокади К+/Na+ -АТФази і зміни внутрішньоклітинної концентрації іонів Са++, прямої дії на скоротливі білки (актин-міозин) кардіоміоцитів. Негативний хронотропний ефект обумовлений пригніченням автоматизму синусового вузла. Позитивний батмотропний ефект мінімально виражений за рахунок малих доз серцевих глікозидів морської цибулі. Діуретичний і натрійуретичний ефект обумовлені поліпшенням ниркової гемодинаміки і видільної функції нирок за рахунок зниження реабсорбції в канальцях та виділення натрію (вищевказані глікозиди і золотарник звичайний). Мембраностабілізуючий і антиоксидантний ефекти досягаються завдяки вмісту глоду. Показання для застосування. У комплексному лікуванні хронічної серцевої недостатності (І-ІІ функціональний клас).

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату, хронічний алкоголізм (у зв’язку з вмістом спирту), виражена артеріальна гіпотензія, виражена брадикардія, дитячий вік до 12 років.

Необхідні заходи безпеки при застосуванні. Препарат містить спирт. Після прийому першої дози препарату можливе короткочасне загострення основних симптомів (гомеопатичний ефект першої дози). В цьому випадку необхідно тимчасово зменшити частоту прийомів або дозу препарату. Перші ознаки поліпшення стану з’являються через 1 тиждень після початку лікування.

Особливі застереження. Застосування в період вагітності або годування груддю. Даних про безпеку застосування препарату під час вагітності та годування груддю недостатньо, тому в період вагітності та годування груддю препарат можна використовувати лише після консультації з лікарем, з урахуванням співвідношення користь для матері/ризик для плоду. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. У рекомендованих дозах не впливає на швидкість реакції при керуванні автомобілем і роботі зі складними механізмами. Діти. Дозволено застосування дітям з 12 років.

Спосіб застосування та дози. При хронічному перебігу хвороби початкова доза для дорослих і дітей з 12 років становить 10-20 крапель 1-3 рази на день. Для досягнення ефекту дозу можна збільшити до 30 крапель 3 рази на день. Тривалість терапії визначається індивідуально, але вона повинна становити не менше 2-3 місяців. Після 2-3 місяців лікування переходять на підтримуючу дозу - 10 крапель один раз на день або через день протягом тривалого часу. Краплі приймають за 30 хвилин до або через 30 хвилин після їжі на шматочку цукру або хліба, повільно їх розсмоктуючи, або з ковтком води, утримуючи його у роті якнайдовше.

Передозування. Застосування великої кількості препарату може привести до отруєння алкоголем. Прийом всього вмісту 1 флакона (50 мл.) дорівнює введенню в організм 22 гр. спирту.

Побічні ефекти. Можливі реакції підвищеної чутливості до компонентів препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Випадки несумісності з іншими лікарськими засобами невідомі. Можна застосовувати в комбінації з діуретиками, інгібіторами АПФ, периферичними вазодилататорами, блокаторами β-адренорецепторів. Може посилювати дію снодійних, седативних, антигіпертензивних засобів, антиаритмічних препаратів. Не призначати спільно з серцевими глікозидами. Куріння, вживання алкоголю і тонізуючих напоїв (кава, чай) можуть послаблювати дію гомеопатичних засобів.

Термін придатності. 5 років.

Умови зберігання. Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 30°С.

Упаковка. По 50 мл. у флаконах з крапельницею № 1 в картонній коробці.

Категорія відпуску. Без рецепта.

Клінічні дослідження ефективності Хомвіокорин - N в лікуванні

 • Хронічної серцевої недостатності (Звіт про вивчення ефективності препарату Хомвіокорин - N виробництва «Хомвіора-Арцнайміттель» у хворих похилого віку з хронічною серцевою недостатністю I-II ступ. Доц. Кафедри геронтології та геріатрії КМАПО кандидат медичних наук В.І. Джемайлі, керівник групи фармакології нових ліків доктор медичних наук Л.П. Купраш;
 • Звіт про результати клінічного випробування препарату Хомвіокорин - N виробництва Хомвіора-Арцнайміттель Др. Хагедорна Гмбх і Ко (Мюнхен, Німеччина) в терапії Хворих з хронічною серцевою недостатністю. Доктор медичних наук, професор Коваленко В.М., аспірант кафедри терапії та ревматології Ковалишин О.Я. КМАПО;
 • Результати використання препарату Хомвіокорин в лікуванні хворих на хронічну серцеву недостатність професор Воронков Л.Г. АМН України інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеско;
 • Оцінка ефективності комбінованих форм серцевих глюкозидів в комплексному лікуванні серцевої недостатності. Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук. Ковалишин О.Я., АМН України Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеско м. Київ;
 • Шляхи оптимізації медикаментозної терапії у хворого з хронічною серцевою недостатністю. Лаврусевич К.О. Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук, МОЗ України Івано-Франківська Державна Медична Академія м.Івано-Франківськ).
 • Хронічна серцева недостатність у вагітних (Використання Хомвіокорин - N при лікуванні вагітних з вадами серця, ускладненими хронічною серцевою недостатністю: вплив на стан матері, плода та новонародженого. Л.Б. Гутман, І.М. Мелліна, Є.В. Ісламова, І.С. Лук’янова, К.Г. Апресова. Інститут педіатрії, акушерства і гінекології АМН України, м. Київ).
 • Хронічна серцева недостатність та артеріальна гіпертензія (Оцінка клінічної ефективності та перенесення комплексного застосування Хомвіотензин і Хомвіокорин - N у хворих з м’якою артеріальною гіпертензією та початковими проявами серцевої недостатності. Є.П. Свищенко, Л.В. Безродна. ННЦ «Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеско» АМН України, м. Київ).

Хомвіокорин - N РП МОЗ України № UA/7549/01/01, початок дії посвідчення 29.03.2013 №254.

Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією або проконсультуйтеся з лікарем.

Завантажити інструкцію