Хомвіо-Нервін

Хомвіо-Нервін - Міцні нерви, здоровий сон, захист від стресів

Транквілізатор і антидепресант з вираженою вегетативною активністю:

 • заспокоює і стимулює нервову систему
 • захищає від стресів, усуває емоційні сплески
 • знімає вегетативні порушення
 • нормалізує сон
 • покращує пам’ять

Не викликає залежності, загальмованості, сонливості протягом дня, дає можливість адекватно оцінювати події, що відбуваються і приймати правильні рішення. Не знижує концентрацію уваги, не впливає на швидкість психомоторних реакції під час керування автотранспортом та при роботі з механізмами.

Лікарська форма. Таблетки. Біла з дрібними одиночними включеннями коричневого або темного кольору двоопуклої таблетка, солодкувата на смак.

Назва та місцезнаходження виробника. Мауерман - Арцнайміттель КГ, Німеччина, Хенрі-Кнотте-Штрассе 2, Д-82343, Пьокінг, Німеччина / Mauermann - Arzneimittel KG, Germany Heinrich-Knote-Strasse 2, D-82343, Pocking, Germany.

Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичний препарат. Лікарський засіб для лікування функціональних нервових і психічних розладів. Біологічно активні речовини препарату діють як транквілізатор і антидепресант, впливають на центральну і периферичну нервову систему.

Показання до застосування.

 • неврози, нервове збудження: тремтіння в тілі, страхи, запаморочення;
 • безсоння через розумові та фізичні перевтоми;
 • депресивні стани легкого ступеня тяжкості;
 • психосоматичні розлади;
 • нейроциркуляторна дистонія, мігрень;
 • старечий тремор, невпевнена хода, забудькуватість, паркінсонізм;
 • невротичні, психотичні і вегетативні розлади при вікових змінах гормонального фону (клімакс у жінок і чоловіків, період статевого дозрівання у підлітків);
 • свербіж шкіри і статевих органів; - артеріальна гіпертензія, хронічна ішемічна хвороба серця (у складі комбінованої терапії).

Протипоказання. Препарат протипоказаний при підвищеній чутливості до будь-якого з його компонентів.

Належні заходи безпеки при застосуванні. Після прийому першої дози препарату можливе короткочасне погіршення основних симптомів (гомеопатичний ефект першої дози). В цьому випадку необхідно тимчасово зменшити частоту прийомів або дозу препарату і звернутися до лікаря. Перші ознаки поліпшення стану з’являються через 1 тиждень від початку лікування. Препарат не викликає загальмованості, залежності, сонливості вдень і синдрому відміни. Препарат містить лактозу. Не застосовувати препарат пацієнтам зі спадковою непереносимістю галактози, при дефіциті лактази Лаппа або порушення мальабсорбції глюкози-галактози.

Особливі застереження. Застосування в період вагітності або годування груддю. У період вагітності або годування груддю застосовувати після консультації лікаря в разі, якщо користь від застосування препарату перевищує потенційний ризик для плода/дитини. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. У рекомендованих дозах не впливає на швидкість реакції під час керування автотранспортом або роботі з механізмами.

Діти. Безпека застосування препарату дітям з 12 років в рекомендованих дозах доведена клінічними дослідженнями.

Спосіб застосування та дози. При хронічному перебігу хвороби початкова доза для дорослих і дітей з 12 років становить 1 таблетку 1-3 рази на день. Тривалість терапії визначається індивідуально, але повинна бути не менше 4-6 тижнів. У гострих випадках приймати по 1 таблетці кожні півгодини або годину, але не більше 12 разів на день. Продовжувати таку схему застосування більше одного тижня можна після консультації лікаря. При ослабленні проявів захворювання дозу зменшити до 1 таблетки 3 рази на день і приймати протягом 2-3 місяців. Надалі перейти на підтримуючу дозу 1-2 таблетки в день або через день протягом тривалого часу. Таблетки тримати у роті до повного розчинення за 30 хвилин до або 30 хвилин після їжі. Для профілактики стресових ситуацій: іспити, презентації, виступи, співбесіди за 1 годину слід прийняти 2 таблетки одноразово. Для поліпшення засинання розсмоктати 2-3 таблетки перед сном.

Передозування. При застосуванні великої кількості препарату (більше 12 таблеток на добу) можливі болі в животі, блювота або діарея. Побічні ефекти. Можливі реакції підвищеної чутливості до будь-якого з компонентів препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодії. Випадки несумісності з іншими лікарськими засобами невідомі. Куріння, вживання алкоголю, тонізуючих напоїв (кава, чай) може послаблювати дію гомеопатичних засобів. При одночасному використанні інших лікарських засобів необхідно повідомити про це лікаря.

Термін придатності. 5 років.

Умови зберігання. Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 30°С.

Упаковка. По 25 таблеток в блістері; 2 блістери в картонній коробці.

Категорія відпуску. Без рецепта.

Клінічні дослідження ефективності Хомвіо-Нервін у лікуванні

 • вегетативних розладів (використання Хомвіо-Нервін в лікуванні пацієнтів з нейроциркуляторною дистонією, результати рандомізованого, подвійного сліпого, плацебо-контрольованого клінічного дослідження, Є.М. Амосова, Є.В. Андреєв, Ю.В. Руденко. Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, м Київ;
 • Оцінка ефективності препарату Хомвіо-Нервін у лікуванні дітей з вегетосудинними дисфункціями. Т.О. Крючко, Ю.М. Кінаш, кафедра госпітальної педіатрії та дитячих інфекційних хвороб, Українська медична стоматологічна академія, м. Полтава);
 • Сучасні ефективні методики лікування вегетативних дисфункцій за гіпертензивним типом у дітей; В.Г. Майданник, І.О. Мітюряєва, Н.М. Кухта, М.Б. Мойсієнко, Р.В. Терлецький; Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, м. Київ, Україна.
 • Порівняльній аналіз медикаментозних підходів лікування пароксизмальної вегетативної недостатності у дітей; В.Г. Майданник, І.О. Мітюряєва, Н.М. Кухта, М.Б. Мойсієнко, Р.В. Терлецький; Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, м. Київ, Україна.
 • Нові можливості у лікуванні гіпотензивних станів у дітей; В.Г. Майданник, І.О. Мітюряєва, Н.М. Кухта, М.Б. Мойсієнко, Р.В. Терлецькій; Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, м. Київ, Україна.
 • непсихотичних-психічних розладів
 • (Багатоцентрове відкрите порівняльне дослідження з вивчення ефективності та переносимості препарату Хомвіо-Нервін в лікуванні різних форм непсихотичних психічних розладів з соматичним синдромом і без соматичного синдрому. Напреєнко А.К. з співавторами Україна;
 • Особливості лікування та динаміка клінічних проявів непсихотичних психічних розладів у пацієнтів, які перенесли черепно-мозкову травму. А.К. Напреєнко, Н.А. Максіменко. Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, м. Київ).
 • психосоматичних порушеннях
 • (Лікування психосоматичних розладів - можливості натуропатичної медицини, результати дослідження ефективності препарату Хомвіо-Нервін). В.З. Нетяженко, О.М. Барна. Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, м. Київ; Застосування комплексних гомеопатичних препаратів в терапії пограничних психосоматичних і соматопсихічних розладів. І.А. Бабюк, Ц.Б. Абдряхімова, Л.А. Гашкова. Донецький національний медичний університет імені М. Горького).

Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією або проконсультуйтеся з лікарем.

Хомвіо®-Нервін, РП № UA/7319/01/01, наказ МОЗ України № 1810 від 04.10.2018. Термін дії реєстраційного посвідчення на території України необмежений.

Завантажити інструкцію