Хомвіо-Ревман

Хомвіо-Ревман - Ефективна і безпечна профілактика та лікування подагри і артрозу

Містить колхіцин в гомеопатичному дозуванні, що не викликає побічних ефектів:

 • нормалізує рівень сечової кислоти в крові
 • знімає запалення суглобів
 • зменшує біль в суглобах
 • покращує функціональну активність суглобів

Лікарська форма. Краплі оральні. Коричневий розчин зі спиртовим запахом.

Назва та місцезнаходження виробника. Синтер Др. Фрідріхс ГмбХ і Ко. КГ, Німеччина. Дамштрасе 7, Д-59821, Дюссельдорф, Німеччина / Synthera Dr. Friedrichs GmbH and Co. KG, Germany. Dammstrasse 7, D-59821, Arnsberg, Germany.

Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичний препарат. Лікарський засіб для лікування захворювань опорно-рухового апарату. Містить діючі речовини з протизапальним та знеболюючим ефектами. Зменшує рівень сечової кислоти в крові. Складові компоненти препарату пригнічують утворення інтерлейкіну 1 (ІЛ-1), інтерлейкіну 6 (ІЛ-6), туморнекротичного фактору (ТНФ), а також інших протизапальних цитокінів, які блокують мітотичну активність нейтрофілів, лімфоцитів, фібробластів і завдяки цьому запобігають подальшого розвитку деструкції хрящової тканини уражених суглобів.

Показання до застосування.

 • гострі і хронічні артрити, поліартрити;
 • ураження суглобів при ревматизмі;
 • подагра, подагричні артрити;
 • деформуючий остеоартроз;
 • остеохондроз;
 • травми опорно-рухового апарату;
 • невралгії, міалгії, міозити, артралгії.
 • Протипоказання. Препарат протипоказаний при підвищеній чутливості до компонентів препарату, при хронічному алкоголізмі через вміст спирту, вагітним.

Належні заходи безпеки при застосуванні. Після прийому першої дози препарату можливе короткочасне посилення основних симптомів (гомеопатичний ефект першої дози). В цьому випадку необхідно тимчасово зменшити частоту прийомів або дозу препарату і звернутися до лікаря. Перші ознаки поліпшення стану з’являються через 1 тиждень після початку лікування. Препарат містить 56% спирту, тому необхідно враховувати ризик при застосуванні пацієнтам із захворюваннями печінки, епілепсією, захворюванням або ураженням головного мозку. Перш ніж приймати препарат при захворюванні печінки, епілепсії, органічних захворюваннях, зверніться до лікаря.

Особливі застереження. Застосування в період вагітності або годування груддю. Застосування препарату в період вагітності та годування груддю не рекомендується в зв’язку з вмістом спирту. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. У рекомендованих дозах не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом та при роботі зі складними механізмами, однак слід враховувати, що препарат містить спирт.

Діти. Застосування даного препарату дітям вивчено недостатньо. Призначення його дітям у віці до 12 років не рекомендується в зв’язку з вмістом спирту.

Спосіб застосування та дози. При хронічному перебігу хвороби початкова доза становить 5-10 крапель 1-3 рази на день. При недостатньому ефекті дозу слід збільшити до 15 крапель 3 рази на день. Тривалість терапії визначається індивідуально, але повинна становити не менше 4-6 тижнів. У гострих випадках призначають по 5-10 крапель кожні півгодини або годину, але не більше 12 разів на день. При зменшенні запальних явищ дозу знижують до 10 крапель 3 рази на день і приймають протягом місяця. Надалі переходять на підтримуючу дозу - 10 крапель один раз на день або через день протягом тривалого часу. Тривалість лікування визначає лікар. Краплі приймають за 30 хв. до або через 30 хв. після вживання їжі на шматочку цукру або хліба, повільно їх розсмоктуючи, або з ковтком води, утримуючи його у роті якнайдовше. Передозування. Прийом великої кількості препарату може привести до отруєння алкоголем. Прийом всього вмісту флакону (50 мл.) дорівнює введенню в організм 22 г. спирту.

Побічні ефекти. У рідкісних випадках можливе виникнення фотосенсибілізації. Можливі реакції підвищеної чутливості до компонентів препарату. Про появу побічних реакцій, які не описані в інструкції, необхідно повідомити лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Випадки несумісності з іншими лікарськими засобами не відомі. Куріння, вживання алкоголю і тонізуючих напоїв (чай, кава) можуть послаблювати дію гомеопатичних засобів. Про використання інших лікарських засобів потрібно повідомити лікаря.

Термін придатності. 5 років.

Умови зберігання. Зберігати в недоступному для дітей місці, при температурі не вище 30°С.

Упаковка. По 50 мл. у флаконах-крапельницях № 1 в картонній коробці.

Категорія відпуску. Без рецепта.

Клінічні дослідження ефективності Хомвіо-Ревман в лікуванні

 • остеоартрозів (Сучасна діагностика та лікування деформуючого остеоартрозу. Член-кореспондент АМН України професор Нетяженко В.З. Національний медичний університет імені О.О. Богомольця Кафедра пропедевтики внутрішніх хвороб №1).
 • суглобових синдромів (Досвід застосування препарату Хомвіо-Ревман в лікуванні хворих суглобовим синдромом Г.В. Дзяк, Т.А. Сімонова, М.Г. Гетьман. Дніпропетровська державна медична академія).
 • подагри (Застосування натуропатичного препарату Хомвіо-Ревман в лікуванні хворих на остеоартроз і подагричний артрит. С.Х. Тер-Вартаньян, Т.А. Ковганич, Г.Н. Лапшина, Міський ревматологічний центр, м. Київ;

Використання комплексного гомеопатичного препарату Хомвіо-Ревман в лікуванні гострого подагричного артриту. Ждан В.М., Стародубцев С.Г., Домніч Т.П. Вищий державний заклад України "Українська медична стоматологічна академія", м. Полтава;

Віддалені результати лікування гострого подагричного артриту. В.М. Коваленко, Г.О. Проценко, Н.С. Бойчук. Національний науковий центр "Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеско";

Комбінація Хомвіо-Ревман і Алопуринол - нові можливості в лікуванні гострого подагричного артриту. Т.В. Туровська, А.М. Гнілорибов. Національний український університет імені М. Горького. ГУ «Інститут невідкладної і відновної хірургії імені В.К. Гусака АМН України», Донецьк; Розробка критеріїв діагностики та лікування подагри в поєднанні з остеоартрозом. Бойчук Н.С. Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеню кандидата медичних наук АМН України, ННЦ «Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеско»).

Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією або проконсультуйтеся з лікарем.

Хомвіо®-Ревман, РП № UA/7321/01/01, наказ МОЗ України № 1925 від 23.10.2018. Термін дії реєстраційного посвідчення на території України необмежений.

Завантажити інструкцію